بایگانی دسته: درگاه پرداخت بانکی

درگاه پرداخت بانک

کارت شهروندی

کارت شهروندی ، بانک شهر

دارندگان کارت شهروندی

کارت شهروندی محصولی جدید و متفاوت از بانک شهر است که حاوی یک کیف پول الکترونیکی هوشمند، به منظور تسهیل پرداخت های روزانه شهروندان می باشد. به کمک نوار مغناطیسی موجود در کنار تراشه هوشمند، این کارت میتواند جهت خرید های شتابی و انتقال وجه در کل شبکه بانکی کشور نیز مورد استفاده قرار گیرد. مهمترین هدف کارت کیف پول شهروندی ایجاد اطمینان خاطر برای مالکین و سرعت بخشیدن به فرآیندهای مالی خرد می باشد و به منظور تحقق این هدف، پرداخت های خرد بدون نیاز به اتصال به شبکه و بدون نیاز به وارد کردن رمز کارت با سرعت بالا صورت می گیرد. بدین ترتیب میتوان از این کیف پول همانند پول نقد در تمامی مراکز خرید، سامانه های حمل و نقل شهری و بین شهری مانند اتوبوس، مترو، تاکسی و پارکومتر و حوزه فرهنگی، تفریحی و ورزش مانند سینما، تئاتر، کتابخانه ها، مجموعه های ورزشی، نمایشگاه ها استفاده نمود. در کنار خدمات ذکر شده، کارت شهروندی از قابلیت چند جیبی به منظور مدیریت بهینه مصارف بهره می برد. ادامه‌ی خواندن

 • انتقال وجه فوری (27)
 • حساب شهروندی (18)
 • انتقال وجه بانک شهر اینترنت (14)

گوگل آنالیتیک

GOOGLE ANALYTICS TERMS OF SERVICE

These Google Analytics Terms of Service (this “Agreement”) are entered into by Google Inc. (“Google”) and the entity executing this Agreement (“You”). This Agreement governs Your use of the standard Google Analytics (the “Service”). BY CLICKING THE “I ACCEPT” BUTTON, COMPLETING THE REGISTRATION PROCESS, OR USING THE SERVICE, YOU ACKNOWLEDGE THAT YOU HAVE REVIEWED AND ACCEPT THIS AGREEMENT AND ARE AUTHORIZED TO ACT ON BEHALF OF, AND BIND TO THIS AGREEMENT, THE OWNER OF THIS ACCOUNT. In consideration of the foregoing, the parties agree as follows: ادامه‌ی خواندن

فنون پورتفولیو در تحلیل رقیب

فنون پورتفولیو در تحلیل رقیب

از اواخر دهه 60، مجموعه فنونی با هدف نمایش دادن مجموعه عملیات یک شرکت با فعالیت های متنوع تحت عنوان پورتفولیوی کسب و کار ایجاد شد. فنون تحلیل پورتفولیو بیشترین کارآیی را در شکلگیری استراتژی در سطح شرکتهای بزرگ و نیز کمک در بررسی واحدهای کسب و کار این شرکتها به جای تدوین استراتژی رقابتی در تک تک صنایع ایفا می کند. با این همه اگر محدودیتهای آنها شناخته شوند، این فنون میتوانند نقشی را در پاسخگویی به برخی سوالها در تحلیل رقیب، ایفا کنند، به ویژه اگر شرکت در حال رقابت با رقیب توسعه یافتهای باشد که از این فنون در برنامه ریزی استراتژیک خود بهره میجوید.

ارایه درگاه پرداخت epbank.ir برای صاحبان حساب در بانک تجارت ، رفاه ، سامان ،  شهر ، آینده ، صادرات ، ملی ، ملت ، پارسیان ، پاسارگاد ، اقتصاد نوین ، رسالت ، مهر اقتصاد ، صنعت و معدن  ادامه‌ی خواندن

اطلاع رسانی بانک ملی

اطلاع رسانی از طریق سایت بانک ملی ایران

اعلام نتایج قرعه کشی بانک ملی ایران :

دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران میتوانند از نتایج قرعه کشی حساب های مذکور بدون حضور در شعبه از طریق مراجعه به سایت اینترنتی بانک ملی ایران www.bmi.ir مطلع شوند.

ارایه درگاه پرداخت epbank.ir برای حسابهای قرض الحسنه ، جاری ، کوتاه مدت و بلند مدت

ادامه‌ی خواندن

گواهینامه های رسمی SSL

گواهینامه های رسمی SSL بازدید کنندگان سایت شما را قادر میسازد تا:

• با شما بصورت کاملا ایمن بدون احتمال استراق سمع (بطور محرمانه) و یا تغییر اطلاعـات ارسـال شـده در هنگـام ارتبـاط بدون امکان ردیابی (صحت اطلاعات) ارتباط برقرار نمایند.

• بررسی نمایند که در حال داد و ستد با شما هستند و نه یک سایت متقلب [که احتمالا از اسم و لوگوی شما در سایت خود استفاده نموده است.] (سندیت)

سایت تبلیغات و درج آگهی ePishro.ir محلی برای ارایه خدمات بازاریابی یا مارکتینگ اینترنتی

ادامه‌ی خواندن

مدیریت

ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ

ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ، ﻓﺮﺁﻳﻨﺪ ﺑﻪ ﮐﺎر ﮔﻴﺮﯼ ﻣﺆﺛﺮ و ﮐﺎرﺁﻣﺪ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺎدﯼ و اﻧﺴﺎﻧﯽ در ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳﺰﯼ، ﺳﺎزﻣﺎﻧﺪهی، ﺑﺴﻴﺞ ﻣﻨﺎﺑﻊ و اﻣﮑﺎﻧﺎت، هﺪاﻳﺖ و ﮐﻨﺘﺮل اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮاﯼ دﺳﺘﻴﺎﺑﯽ ﺑﻪ اهداف  ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و ﺑﺮ اﺳﺎس ﻧﻈﺎم ارزﺷﯽ ﻣﻮرد ﻗﺒﻮل، ﺻﻮرت ﻣﯽ ﮔﻴﺮد.

ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺬﮐﻮر، ﭘﻨﺞ ﻗﻀﻴﻪ اﺳﺎﺳﯽ را ﮐﻪ زﻳﺮ ﺑﻨﺎﯼ ﻣﻔﺎهﻴﻢ ﮐﻠﯽ ﻧﻈﺮﯼ و ﻋﻤﻠﯽ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ اﺳﺖ را در ﻣﯽ ﮔﻴﺮد.ﮐﻪ ﺷﺎﻣﻞ:

1- ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻳﮏ ﻓﺮﺁﻳﻨﺪ اﺳﺖ.

2- ﻣﻔﻬﻮم ﻧﻬﻔﺘﻪ ﯼ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ، هﺪاﻳﺖ ﺗﺸﮑﻴﻼت اﻧﺴﺎﻧﯽ اﺳﺖ.

3- ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺆﺛﺮ، ﺗﺼﻤﻴﻢ ها ﯼ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﻣﯽ ﮔﻴﺮد و ﺑﻪ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﻄﻠﻮﺑﯽ دﺳﺖ ﻣﯽ ﻳﺎﺑﺪ.

4- ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﮐﺎرا، ﺑﻪ ﺗﺨﺼﻴﺺ و ﻣﺼﺮف ﻣﺪﺑﺮاﻧﻪ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﯽ ﮔﻮﻳﻨﺪ.

5- ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺑﺮ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ هاﯼ هدف  دار ﺗﻤﺮﮐﺰ دارد. ادامه‌ی خواندن

استرس

استرس

آنچه ما را نکشد ، قوی تر می کند .   فردریش نیچه

فناوری اطلاعات به طور خاص و فناوری به طور عام بر استرس  کاری و زندگی افزوده است تا جایی  که اندیشمندان از استرس فناورانه ( تکنولوژیک ) صحبت می کنند. بمباران  اطلاعات ، تهدید حریم خصوصی ، از بین رفتن تماس های چهره به چهره و کوتاه شدن تاریخ مصرف دانش و مهارتها در اثر فناوری اطلاعات این استرس را دوچندان کرده است. کهنه شدن سریع مهارتها مشاغل را رقابتی تر و تغییر پذیری ملزومات و تقاضاهای شغل  ، تجربه استرس را بیشتر  کرده است.

تبلیغات تجهیزات پزشکی و درمانی شرکت خویش را میتوانید در ePishro.ir درج نمایید.

ادامه‌ی خواندن

مخاطرات امنیتی محاسبات ابری

محاسبات ابری و مخاطرات امنیتی

یکی از فاکتورهای مهم در اتخاذ تصمیم مهاجرت به فضای ابر، مساله امنیت است. سازمان باید در کنار شناخت فرصت های بی بدیل استفاده از فضای ابر درک مناسبی نیز از تهدیدهای امنیتی و مخاطرات جدید ناشی از آن داشته باشد. به طور طبیعی امنیت را در سه وجه حفظ محرمانگی، صخت و دسترس پذیری داده ها تعریف می کنیم و از این منظر تفاوتی میان محاسبات ابری با مدل های دیگر محاسبات وجود ندارد.

شرکت های هاستینگ و فعال در زمینه فروش هاست ابری میتوانند آگهی خدمات خود را در سایت آگهی و تبلیغات نیازمندی ای پیشرو بنشانی ePishro.ir درج نمایند و در صورتیکه درگاه پرداخت بانکی تمایل به داشتنش دارند میتوانند در سایت درگاه پرداخت epbank.ir ثبت نام نمایید.

ادامه‌ی خواندن

سامانه پرداخت تلفنی

سامانه پرداخت تلفنی یا Telephone Payment

با استفاده از ویژگی Pay By Phone درگاه پرداخت epbank.ir میتوانید در صورتیکه سایت ، یا وبلاگ ندارید نیز با ثبت شماره تماس خویش در درگاه پرداخت، مشتریان شما بتوانند با استفاده از شماره تماس شما برای حساب پذیرندگی شما پرداخت داشته باشند و با ارایه کد رسید به شما میتوانند از خدمات و کالاهای شما بهره مند شوند.

ادامه‌ی خواندن

 • گرفتن رمز دوم از طریق اینترنت (250)
 • دریافت رمز دوم از طریق اینترنت (238)
 • دریافت رمز دوم به صورت اینترنتی (113)
 • ایجاد رمز دوم از طریق اینترنت (44)
 • دریافت رمز دوم کارت بانک ملی به صورت اینترنتی (40)
 • دریافت رمز دوم کارت از طریق اینترنت (20)
 • گرفتن رمز دوم (17)
 • میزان ارز موجود در یک کشور به چه عاملی بستگی دارد (10)