7 گام تا تحقق رویاهاتان

آیا می توان کسب موفقیت را به چند گام تقسیم نمود؟ موفقیت همیشه روشن و ساده نیست اما کسانی که موفقیت های چشم گیری به دست آورده اند معمولا از یک روش استفاده می کنند. اگر شما برای کسب موفقیت تلاش می کنید به موارد زیر نگاهی بیندازید. آنها را به کار گیرید آنگاه شما در مسیر دستیابی به رویاهاتان خواهید بود.

آیا اطلاع دارید که با درج آگهی در ePishro.ir در نتایج صفحه اول گوگل دیده خواهید شد؟

کافیست بفرض مثال کلید واژه های زیر را در Google جستجو نمایید تا ePishro.ir را در صدر نتایج جستجوی Google مشاهده نمایید، در

آگهی ویزا ::ePishro.ir  رتبه یک صفحه یک گوگل
آگهی هتل ::ePishro.ir رتبه یک صفحه یک گوگل
آگهی دوربین :: ePishro.ir رتبه 8 صفحه 1 گوگل
آگهی صنعت ::ePishro.ir  رتبه 8 صفحه 2 گوگل
آگهی دیجیتال :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی خدمات :: ePishro.ir رتبه 2 صفحه 2 گوگل
آگهی الات موسیقی :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی سانترال پاناسونیک :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی میز و صندلی :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی تور ::ePishro.ir رتبه 10 صفحه 1 گوگل
آگهی اموزش هنر ::ePishro.ir رتبه 8 صفحه 1 گوگل

درج تبلیغات دوربین مداربسته :: ePishro.ir رتبه 4 صفحه یک گوگل

درج تبلیغات دوربین :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه یک گوگل

درج تبلیغات سانترال پاناسونیک :: ePishro.ir رتبه 3 صفحه یک گوگل

در سایت آگهی و تبلیغات ای پیشرو، آگهی های ستاره دار بصورت تخصصی بهینه سازی     می شوند و این موجب بهبود رنکینگ آگهی در Google شده و در صدر نتایج ظاهر خواهد شد.

Seo تخصصی بر روی خدمات و کالاهای خود را با درج آگهی خدمات و کالاهای خود در سایت ePishro.ir به تیم فنی ای پیشرو بسپارید تا در نتایج جستجو دیده شوید.

گام های لازم برای کسب موفقیت :
گام 1: رویاپردازی کنید
هر چیزی ابتدا در قلب و ذهن انسان شکل می گیرد. هر موفقیت بزرگی ابتدا از ذهن آغاز می شود. انسان-ها رویاهای خود را به چالش می کشند تا بدانند که امکان پذیر هستند یا نه. گاهی اوقات از خود بپرسید چه می شود اگر؟ بزرگ فکر کنید. اجازه ندهید افکار منفی شما را مایوس کند. بایستی رویاپرداز باشید؛ رویاهای قابل دسترس برای خودتان، خانواده تان و سایرین. اگر شما رویایی دارید که به شما اجازه بلندپروازی نمی دهد دوباره رویاپردازی کنید. به خاطر داشته باشید زندگی خیلی کوتاه است پس قدر آن را بدانید.
گام 2: رویاهاتان را باور کنید
رویای شما باید بزرگ باشد و چیزی فراتر از توانمندی های شما باشد ولی باید باورپذیر نیز باشد. اگرچه رویای شما بایستی بلندپروازانه باشد ولی باید قادر باشید بگویید که اگر فلان چیز را داشته باشم، اگر دیگران کمک کنند، اگر به اندازه کافی سخت کار کنم آن رویا محقق خواهد شد. به یک مثال توجه کنید: شخصی بدون تحصیالت دانشگاهی می تواند رویای ایجاد یک کسب وکار ۵0 میلیون دالری را داشته باشد. این رویای بزرگی است ولی باورپذیر است. ولی اگر یک مرد 90 ساله رویای دویدن در مسابقه دو ماراتن المپیک را طی سه ساعت داشته باشد می توانیم بگوییم رویای بزرگی است ولی غیر ممکن است.
گام 3: رویاتان را ببینید
افراد موفق عادتی دارند. آنها چیزها را می بینند. حتی زمانی که روی صندلی تاشو خود در گاراژ خانه شان نشسته اند، خودشان را در حال قدم زدن در دفتر مدیرعامل یک شرکت موفق با گردش مالی بالا تصور می کنند. بزرگترین بسکتبالیست ها در NBA تصور می کنند که توپشان در سبد افتاده است. سخنرانان در کالس جهانی با انرژی برای خودشان سخنرانی می کنند. این افراد ذهن شان را برای کنترل بدن شان در جهت تحقق رویاهاشان آماده می کنند.
گام 4: رویاتان را بگویید
یکی از دالیلی که بسیاری از رویاها هیچگاه محقق نمی شود این است که رویاپرداز آن را درون خود نگه می دارد. آن تنها یک رویای ساکت است که درون ذهن شما است. کسی که می خواهد رویاهایش محقق شود بایستی آنها را به افراد زیادی بگوید. دلیلش این است که وقتی ما آن را می گوییم آن را بیشتر و بیشتر باور می کنیم. اگر در مورد آنها صحبت می کنیم پس حتما امکان پذیر است. دلیل دیگر این است که گفتن رویاها باعث می شود پاسخگو باشیم. هنگامی که به دیگران رویاهامان را بگوییم باعث می شود برای انجام آن تحریک شویم.
گام 5: رویاتان را برنامه ریزی کنید
هر رویا بایستی به صورت یک برنامه درآید. یک جمله قدیمی می گوید شما آن چیزی را به دست می آورید که برایش
برنامه ریزی کرده اید. رویای شما خودبه خود اتفاق نمی افتد بلکه باید بنشینید و برای رسیدن به آن استراتژی های خود را مشخص کنید. به همه جزئیات فکر کنید. برنامه را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید. سپس برای انجام هر کدام از این قسمت ها چارچوب زمانی مشخص کنید.
گام 6: برنامه را اجرا کنید
معموال موفقیت با کسانی است که سخت تر کار می کنند. من یک معادله دارم که بر اساس آن کار می کنم. کارهای کوتاه مدت ضرب در زمان برابر است با موفقیت های درازمدت. اگر شما هر روز کار می کنید، رویاهای شما محقق خواهد شد. به یاد داشته باشید که بهترین برنامه ها هم اگر اجرا نشوند نتیجه ای به دست نخواهد آمد. پس دست به کار شوید و برنامه تان را اجرا کنید.
گام 7: از موفقیت لذت ببرید
هنگامی که به اهداف تان رسیدید و با رویاهاتان زندگی کردید مطمئن باشید که لذت می برید.
در طول مسیر موفقیت به خودتان پاداش بدهید. وقتی که رویاتان محقق شد به خودتان پاداش بزرگتری بدهید. کمک کنید دیگران هم از آن لذت ببرند. بزرگوار و سخاوتمند باشید. از رویاهاتان برای بهتر کردن زندگی دیگران استفاده کنید. اکنون به گام 1 برگردید و رویای بزرگتری را در ذهن و قلب خود پرورش دهید.

  • شرکت کوشا سپهر کیش (28)