بایگانی دسته: درگاه بانکی

آیین نامه دوره دکتری

آﺋﯿﻦ ﻧﺎﻣﻪ دوره دﮐﺘﺮی(.ph.D)

ﻣﻘﺪﻣﻪ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮرﺗﻌﯿﯿﻦ ﺿﻮاﺑﻂ ﮐﻠﯽ دوره دﮐﺘﺮی(.Ph.D) درﻧﻈﺎم آﻣﻮزشﻋﺎﻟﯽﮐﺸﻮرو ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺳﯿﺎﺳﺖ وزارتﻋﻠﻮم، ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت وﻓﻨﺎوری در ﺗﻔﻮﯾﺾ اﺧﺘﯿﺎر ﺑﻪ داﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎ و ﻣﺆﺳـﺴﻪ ﻫـﺎی آﻣـﻮزشﻋـﺎﻟﯽ و ﭘﮋوﻫﺸﯽ، «آﯾﯿﻦﻧﺎﻣﻪ دوره دﮐﺘﺮی(.Ph.D)» ﻃﺒﻖﻣﻮاد ذﯾﻞﺗﺪوﯾﻦﻣﯽﺷﻮد.

ارایه درگاه پرداخت بانکی epbank.ir برای دانشجویان – اساتید دانشگاهی با امکان درج تبلیغ و آگهی در سایت نیازمندی ePishro.ir ادامه‌ی خواندن

تجارت الکترونیک در ایران

تجارت الکترونیک در ایران 

میزان پیشرفت تجارت الکترونیکی در کشورهای مختلف، متفاوت است.آمریکا در تجارت الکترونیکی پیشتاز است . بنابر گـزارش forresterدر سال 2002 ، میزان تجارت الکترونیکی آمریکا در سال 0 96 ،2003/ تریلیون دلار بوده اسـت کـه از رشـد سـالانه 95 درصـدی برخـوردارخواهد بود.

پس از آمریکا کشورهای پیشرفته اروپایی با اختلاف زیاد در رده دوم قرار دارد و کشورهای در حال توسعه با اختلاف زیاد نسبت بـه کـشورهای پیشرفته اروپایی در رده سوم قرار داند.

آیا برای تجارت الکترونیک خویش درگاه پرداخت بانکی نیاز دارید؟ در epbank.ir عضو شوید.

 تبلیغات اینترنتی و آگهی نیازمندیهای خدمات و کالای فروشگاه و سایت خویش را میتوانید در ePishro.ir درج نمایید تا خدمات و محصولات شما در Google دیده شوند. ادامه‌ی خواندن

ادراک

ادراک

ادراک فرایندی شناختی است که به وسیله آن محیط پیرامون خود را تفسیر و درک می کنیم.

فرایندهای شناختی شامل راههایی می شود که انسان به پردازش اطلاعات در مورد جهان طبیعی یا اجتماعی می پردازد.فرایندهای شناختی شامل تصور،ادراک و تفکر می شودکه در هر انسانی منحصر به فرد است و در عین شباهتها در همه انسانها هر انسانی تفاوتهای زیادی با بقیه انسانها دارد.

ادراک یک فرایند شناختی پیچیده و بیانگرتصویر منحصر به فرد هر کس از جهان پیرامونی است .یک نکته بسیار اساسی در فهم ادراک این است که تفسیر  منحصر به فرد افراد از موقعیتهای سازمانی الزاما”منطبق با واقعیت نیست ؛یعنی تفسیر از واقعیت با خود واقعیت متفاوت است و افراد در درون سازمان بر مبنای ادراک  خود از واقعیت عمل می کنند نه خود واقعیت . آنچه فرد ادراک می کند به جایگاه وی بستگی دارد و همانی نیست که واقعا وجود دارد.ادارک ماحصل پردازش اطلاعات است .

ورودی فرایند ادراک حس است.ادراک پیچیده تر و سیع تر ازحس است ولی ورودی سیستم ادراک ، حواس اند که داده های خام را به فرایند منتقل می کنند. فرایند ادارک تعامل بین سه فرایند فرعی انتخاب ،سازماندهی،و تفسیر است.

ارایه درگاه پرداخت بانکیepbank.ir  برای وب مستران و شرکت های ایرانی حاضر در اینترنت

در صورتیکه میخواهید افزایش فروش داشته باشید تبلیغات خود را در سایت تبلیغات و نیازمندی رایگان اینترنتی ePishro.ir آگهی کنید تا خدمات شما براساس کلیدواژه ها و محتوایی که درج کرده اید در لیست اول نتایج Google – Bing – Yahoo ظاهر شود.

بیشتر بازدیدکنندگان هر سایت و کسب و کار اینترنتی از طریق ورودی های موتورهای جستجو     می باشد و اگر میخواهید افزایش ترافیک ورودی داشته باشید در ePishro.ir آگهی درج کنید.
ادامه‌ی خواندن

لینکدین چیست

آیا با لینکدین و قابلیتهای آن آشنایی دارید؟

لینکدین به انگلیسی  LinkedIn یک سرویس شبکه اجتماعی تجاری است که در دسامبر 2002 ایجاد شد و در می 2003 آغاز به کار کرد .تا ماه ژوئن 2013، لینکدین بیش از 259 میلیون کاربر ثبت شده در بیش از 200 کشور جهان دارد. این وبگاه زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی و اسپانیایی را پوشش می دهد. بر طبق آمار هر 12 روز یک میلیون کاربر جدیدبه سایت لینکدین اضافه می شوند، یعنی در هر ثانیه یک کاربر در حال عضو شدن در این سایت است. متأسفانه این شبکه در ایران خیلی استفاده نمی شود ولی در خارج از کشور خیلی از شرکت ها برای استخدام حتما به  پروفایل شما در لینکدین مراجعه میکنند.

درج آگهی استخدامی بانک، شرکت و موسسات خصوصی و دولتی در سایت آگهی ای پیشرو بنشانی ePishro.ir امکان پذیر هست. در صورتیکه میخواهید هزینه ثبت نام برای آگهی استخدامی خود را از کاربرانتان دریافت کنید میتوانید در epbank.ir ثبت نام کنید تا درگاه بانکی داشته باشید

ادامه‌ی خواندن

  • آموزش لینکدین (14)

7 گام تا تحقق رویاهاتان

آیا می توان کسب موفقیت را به چند گام تقسیم نمود؟ موفقیت همیشه روشن و ساده نیست اما کسانی که موفقیت های چشم گیری به دست آورده اند معمولا از یک روش استفاده می کنند. اگر شما برای کسب موفقیت تلاش می کنید به موارد زیر نگاهی بیندازید. آنها را به کار گیرید آنگاه شما در مسیر دستیابی به رویاهاتان خواهید بود.

آیا اطلاع دارید که با درج آگهی در ePishro.ir در نتایج صفحه اول گوگل دیده خواهید شد؟

کافیست بفرض مثال کلید واژه های زیر را در Google جستجو نمایید تا ePishro.ir را در صدر نتایج جستجوی Google مشاهده نمایید، در

آگهی ویزا ::ePishro.ir  رتبه یک صفحه یک گوگل
آگهی هتل ::ePishro.ir رتبه یک صفحه یک گوگل
آگهی دوربین :: ePishro.ir رتبه 8 صفحه 1 گوگل
آگهی صنعت ::ePishro.ir  رتبه 8 صفحه 2 گوگل
آگهی دیجیتال :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی خدمات :: ePishro.ir رتبه 2 صفحه 2 گوگل
آگهی الات موسیقی :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی سانترال پاناسونیک :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی میز و صندلی :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه 1 گوگل
آگهی تور ::ePishro.ir رتبه 10 صفحه 1 گوگل
آگهی اموزش هنر ::ePishro.ir رتبه 8 صفحه 1 گوگل

درج تبلیغات دوربین مداربسته :: ePishro.ir رتبه 4 صفحه یک گوگل

درج تبلیغات دوربین :: ePishro.ir رتبه 1 صفحه یک گوگل

درج تبلیغات سانترال پاناسونیک :: ePishro.ir رتبه 3 صفحه یک گوگل

در سایت آگهی و تبلیغات ای پیشرو، آگهی های ستاره دار بصورت تخصصی بهینه سازی     می شوند و این موجب بهبود رنکینگ آگهی در Google شده و در صدر نتایج ظاهر خواهد شد.

Seo تخصصی بر روی خدمات و کالاهای خود را با درج آگهی خدمات و کالاهای خود در سایت ePishro.ir به تیم فنی ای پیشرو بسپارید تا در نتایج جستجو دیده شوید.

ادامه‌ی خواندن

  • شرکت کوشا سپهر کیش (28)

یادگیری سازمانی

یادگیری سازمانی، پارادایم جدید در مدیریت

یادگیری سازمانی که از دهه 1990 مورد توجه بسیاری از مراکز آکادمیک و نیز صنعتی قرار گرفت، نتیجه دو عامل مهم است: ماهیت دنیای به سرعت در حال تغییری که در آن زندگی می کنیم و محیط رقابتی که شرکتها در آن فعالیت می کنند. این مقاله در جستجو و ارزیابی مبنایی عقلایی برای یادگیری سازمانی و نیز گزاره های اصلی که آن را می سازند، است.

ارایه درگاه پرداخت بانکی برای دانشگاه ها ، دانشجویان رشته مدیریت در epbank.ir

در صورتیکه میخواهید فردی استخدام کنید میتوانید آگهی استخدامی خود را در ePishro.ir درج نمایید.

ادامه‌ی خواندن

تصفیه آب

مراحل تصفیه آب

بحث تصفیه آب از دیرباز مورد توجه بشر بوده است. امروزه این عمل در تصفیه خانه ها صورت گرفته و شامل دو بخش فیزیکی و شیمیائی می باشد که هر یک از این بخشها نیز خود مراحلی را در خود جای داده اند. در این مطلب سعی بر آن داریم تا این مراحل را شرح داده و اهمیت هر یک را بیان کنیم.

در صورتیکه در زمینه خرید و فروش دستگاه تصفیه آب فعال هستید و دارای سایت اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی هستید میتوانید خدمات فروش دستگاه تصفیه آب شرکت خویش را در سایت آگهی و نیازمندی ای پیشرو بنشانی ePishro.ir بصورت آگهی ستاره دار، آگهی نمایید.

در صورتیکه میخواهید وجه فروش ناشی از خرید دستگاه تصفیه آب را از کاربر و مشتری خود بصورت آنلاین دریافت نمایید کافیست در سایت درگاه پرداخت epbank.ir عضویت داشته باشید.

ادامه‌ی خواندن

تاثیر رایانش ابری بر بانک ها

تاثیر رایانش ابری بر بانک ها

مرکز تحقیقاتی گارتنر پیش بینی کرده است که تا سال 2017 یک سوم پست های الکترونیکی و کاربران سیستم های سازمانی در جهان، فعالیت های خود را مبتنی بر فضای پردازش ابری انجام خواهند داد. این مرکز تحقیقاتی اعلام کرده که در حال حاضر 50 میلیون کاربر سازمانی در سراسر جهان مبتنی بر سیستم های اداری پردازش ابری فعالیت های خود را انجام می دهند که این رقم معادل 18 درصد کل کاربران سیستم های اداری است و در مقابل، این روزها کمتر از 10 درصد پست های الکترونیکی سازمانی مبتنی بر فضای پردزاش ابری رد و بدل می شوند. گارتنر براساس آخرین پیش بینی های خود اعلام کرده است که مهم ترین جهش و انتقال سیستم های سازمانی به فضای پردازش ابری در نیمه نخست سال 2015 میلادی رخ می دهد و این روند به گونه ای دنبال می شود که در سال 2017 میلادی 33 درصد سازمانها در سراسر جهان فعالیت های خود را به طور کامل به فضای پردزاش ابری انتقال می دهند.

ارایه درگاه پرداخت بانکیepbank.ir برای سازمان ها، شرکت ها و مراکز خصوصی و دولتی

ادامه‌ی خواندن

سامانه پرداخت تلفنی

سامانه پرداخت تلفنی یا Telephone Payment

با استفاده از ویژگی Pay By Phone درگاه پرداخت epbank.ir میتوانید در صورتیکه سایت ، یا وبلاگ ندارید نیز با ثبت شماره تماس خویش در درگاه پرداخت، مشتریان شما بتوانند با استفاده از شماره تماس شما برای حساب پذیرندگی شما پرداخت داشته باشند و با ارایه کد رسید به شما میتوانند از خدمات و کالاهای شما بهره مند شوند.

ادامه‌ی خواندن

  • گرفتن رمز دوم از طریق اینترنت (250)
  • دریافت رمز دوم از طریق اینترنت (238)
  • دریافت رمز دوم به صورت اینترنتی (113)
  • ایجاد رمز دوم از طریق اینترنت (44)
  • دریافت رمز دوم کارت بانک ملی به صورت اینترنتی (40)
  • دریافت رمز دوم کارت از طریق اینترنت (20)
  • گرفتن رمز دوم (17)
  • میزان ارز موجود در یک کشور به چه عاملی بستگی دارد (10)